KOS_2795-1

I Halowy Turniej o Puchar Prezesa

W sobotę, 28 lutego, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sianowie, odbył się I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa, zorganizowany przez Fundację JESTEŚMY RAZEM. Do zawodów stanęło 11 drużyn z Sianowa, Koszalina ,Szczecina, Szczecinka i okolic.

Turniej rozpoczęto szczególnym meczem, Urzędnicy – Rzemieślnicy, w strojach roboczych – z pracy na boisko, który zakończył się wynikiem 4:3. Gole dla Urzędników zdobyli: Maciej Lewandowski (2) i Maciej Berlicki (2), a dla Rzemieślników: Janusz Szawurski (2) i Krzysztof Gort.

Do dyspozycji zawodników oraz kibiców była kawa, herbata, napoje i pyszne ciasta oraz smaczna zupa. Przed halą można było obejrzeć samochody marki Skoda i skorzystać z jazdy próbnej. W trakcie turnieju odbyła się licytacja charytatywna i loteria fantowa. Zebrano 2960 zł, które zostaną przeznaczone na cele statutowe fundacji. Wszystkie drużyny otrzymały fantastyczne puchary ufundowane przez UGiM w Sinowie, które wraz z Prezesem Fundacji wręczał Krzysztof Hrymowicz – zawodnik Leśnika Manowo (wcześniej Floty Świnoujście, Pogoni Szczecin, Zawiszy Bydgoszcz, Etyra Veliko Tyrnowo – bułgarska ekstraklasa).

Wyniki:

1. CERAMIX
  2. CD 13 KOSZALIN
  3. Idziole
  4. SILVA KRONOSPAN SZCZECINEK
  5. OLDBOYE VICTORIA SIANÓW
  6. ZRYW KRETOMINO
  7. KARTEL CHŁOPY
  8. PETENCI
  9. DAJAR
  10. DEGA
  11. ERGO HESTIA

Dodatkowo upominki otrzymali: najstarszy zawodnik – Marek Twardowski (Zryw Kretomino), król strzelców – Roman Granosik (Zryw Kretomino), najlepszy zawodnik – Rafał Gotowała (Ceramix) i najlepszy bramkarz – Arkadiusz Borak (Idziole).

Składy drużyn

CERAMIX: Michalczuk Piotr, Hodun Grzegorz, Simoniuksztis Michał, Bany Krzysztof, Gotowała Rafał, Nowosielecki Andrzej, Tomicki Robert, Podsiadło Łukasz, Pstrągowski Wojciech
CD 13 Koszalin: Serafin Michał, Krzyżykowski Wiesław, Górnik Piotr, Baszczyszyn Michał, Rzeszutek Krzysztof, Pietraszkiewicz Adam, Ciesiołkiewicz Radosław
IDZIOLE: Idec Zbigniew, Grześczak Waldemar, Kucab Rafał, Majerczak Tomasz, Woźniak Marcin, Bogdan Marcin, Borak Arkadiusz, Mural Bartłomiej, Nowak Tomasz
SILVA KRONOSPAN SZCZECINEK: Bobko Artur, Kryl Łukasz, Gruszka Patryk, Kućma Łukasz, Kotowicz Krzysztof, Maciej Krzysztof, Piekut Sebastian, Siembab Kamil
Oldboye Victoria Sianów: Banasiak Zbigniew, Palkowski Rafał, Surówka Jacek, Tuziemski Mariusz, Lewandowski Maciej, Gort Krzysztof, Berlicki Maciej, Szawurski Janusz, Sobala Piotr, Motyl Piotr
ZRYW Kretomino: Szutko Piotr, Twardowski Marek, Kozłowski Andrzej, Stoltmann Sławomir, Granosik Roman, Trusz Radosław, Lewandowski Grzegorz
KARTEL CHŁOPY: Żebrowski Bartłomiej, Matysek Marcin, Podhorodecki Rafał, Leśny Paweł, Sobczak Radek, Parus Marcin, Stempiński Filip, Wroński Sebastian, Włodyka Paweł
PETENCI: Walo Jacek, Raczkiewicz Damian, Zdrojewski Piotr, Kowalkiewicz Mateusz, Bober Jakub, Bruski Marcin, Starzecki Piotr, Celiński Jacek, Al- Saiedi Ali
DAJAR: Markiewicz Patryk, Gondek Mateusz, Bieryło Michał, Bieryło Maciej, Brzeziński Martin, Mrotek Mateusz, Stańczyk Karol, Tafelski Andrzej, Oborski Wojciech, Oborski Piotr, Piszko Grzegorz
DEGA: Korczak Adam, Gil Tomasz, Olczak Krzysztof, Olczak Damian, Wolski Tomasz, Lutecki Beniamin, Cybul Wojciech, Rokicki Gracjan
ERGO Hestia: Wasylko Wojciech, Diwyk Karol, Ścibor Mateusz, Kołodziejczyk Michał, Żebrowski Radosław, Pańczyszyn Paweł, Jabłoński Tomasz, Niciejewski Robert, Bagiński Grzegorz.

Zarząd Fundacji składa serdeczne podziękowania firmom i osobom, dzięki którym udało się zorganizować i sprawnie przeprowadzić turniej, są to m.in.: Urząd Gminy i Miasta w Sianowie, Maciej Berlicki, Dajar Koszalin, Skodex Krotoski-Cichy Koszalin, Globmetal, Tompak, Arka Sp.J., Sklep Spożywczy u Kasi (Katarzyna Gruszczyńska), Delikatesy Małgorzata Urbańska, Gościniec pod Kłosem (Elżbieta i Krzysztof Biliczak), Granit-Szaw (Janusz Szawurski), WAM Technology, Rzędzian Zbigniew,Irena Barcka, Grzegorz Grygiel, Mirosław Kielar, Sebastian Bober, Paweł Horajski, Marcin Grzywacz, Dawid Kalinowski, Jerzy Lewandowski, Tomasz Gardziejewski, Krzysztof Gort i Ireneusz Megiel (gospodarz imprezy).

Do zobaczenia na kolejnym turnieju o puchar prezesa!

Fundacja JESTEŚMY RAZEM