Kochani, kolejny nasz wielki sukces!!!

To też kolejny efekt fantastycznej współpracy z włodarzami Gminy i Miasta Sianów i pracownikami referatu Rozwoju i Promocji. Fundacja Jesteśmy Razem pozyskała 137 395 zł na projekt „Travel Senior”, który zakłada promocję krajoznawstwa i walorów turystycznych kraju poprzez organizację aktywnego wypoczynku dla 45 osób w wieku 60+ w okresie do końca grudnia 2017 r. W ramach zadania planuje przeprowadzić działania zmierzające do ukazania piękna naszego kraju, przy jednoczesnej integracji wewnątrzpokoleniowej 45-osobwej grupy osób w wieku 60+ z terenu Gminy Sianów. Przedsięwzięcie swoim zakresem obejmować będzie organizację 6 wycieczek krajoznawczych 2 i 3 dniowych ukazujących walory turystyczne kraju, organizację 8 spotkań z turystyką promujących walory turystyczne Pomorza Środkowego oraz 4 spotkań z podróżnikami, którzy przekażą swoją wiedzę oraz wypromują interesujące obiekty turystyczne, przez co zwiększy się zainteresowanie udziałem w turystyce grupy osób w wieku 60+. Efektem dodanym całego przedsięwzięcia będzie powołanie przez beneficjentów sekcji klubu turystycznego „Travel Senior 60+”, działającej przy Sianowskim Inkubatorze Organizacji Pozarządowych, które animować będzie życie społeczne osób w wieku 60+ oraz będzie kontynuowało działalność po zakończeniu projektu. Więcej informacji o naborze i spotkaniu wkrótce. Już dziś wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału. Jesteśmy Razem!