27866994_2025172227699297_5418712037704133277_n

Dzieje się wiele przed charytatywnym koncertem karaoke

Dużo się dzieje w Naszym wydarzeniu Charytatywne Karaoke z Gwiazdami co nieskromnie mówiąc wcale nas nie dziwi.
Niecodziennie nadarza się okazja by zaśpiewać przed Kasia Wilk, Adam Sztaba (Official), Katarzyna Ulicka-Pyda, Marcin Napierała i Maciej Berlicki!

Lista 12stu uczestników na obecną chwilę przedstawia się następująco (wg malejącej zalicytowanej kwoty):
Kaśka Kitka z najwyższą oferowaną kwotą 100zł i pierwszeństwem losowania piosenek
Dorota Pilżys
Edyta Kieliańska
Andrzej Krysiak
Asia Łukaszczyk
Ela Miklis
Kinga Grobelska
Aleksandra Szulc
Maja Biront-Trzcińska
Ewela Ewelka
Chrystian Zięba
Marta Jagoda Bukowska

Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników, śledźcie uważnie licytacje i aktualizacje listy wykonawców. Emocje rosną, wiec wszystko się może zmienić!

Pomagamy śpiewająco małemu Maksiowi i innym podopiecznym Sianowska Fundacja Jesteśmy Razem już 18go lutego w Prywatka Koszalin!

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów wstępu (10zł), aukcji, loterii, sprzedaży wypieków, licytacji uczestnictwa w Karaoke oraz opłat za szatnię zostanie przeznaczony na rehabilitacje Maksia i podopiecznych Fundacji.

Dziękujemy, że jesteście z nami!