III Charytatywny turniej piłki nożnej Oldbojów

W rozegranym 3 grudnia 2016 r. – w gościnnej Hali Sportowo-Widowiskowej sianowskiej SP Nr 2 – III Halowym Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej, zagrało siedem zespołów: Arka Sianów (kierownik zespołu – Krzysztof Miętek), Dega Karnieszewice (Daniel Kozłowski), Haus Renowieren Koszalin (Krzysztof Borzyszkowski), Jeronimo Martins Polska Koszalin (Krzysztof Rzeszutek), Jesion Trans Oldboje Tychowo (Mariusz Augustyniak), Nadleśnictwo Karnieszewice (Arkadiusz Klemba) i Oldboy Sianów (Krzysztof Gort).

Grano systemem „każdy z każdym”, raz 10. minut. Spotkania sędziowali: Kazimierz Kowalski i Wiesław Mikulski. Opiekę medyczną sprawował Sebastian Kulesza. Sekretariat turnieju tworzyli: Maciej Gorgoń, Mirosław Kielar i Ryszard Wątroba. Zwycięzcami III Halowego Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej – z jednym remisem i pięcioma zwycięstwami – drużyna Jeronimo Martins Polska SA Koszalin Podopieczni Krzysztofa Rzeszutka, grali w składzie: Piotr Górnik – Michał Baszczyszyn, Łukasz Czechowski, Arkadiusz Jasitczak, Marcin Lewandowski, Adam Pietraszkiewicz, Krzysztof Rzeszutek i Mateusz Zalewski. Drugie miejsce zajęła drużyna Jesion Trans Oldboje Tychowo. Zespół Mariusza Augustyniaka tworzyli: Jerzy Sędzicki – Mariusz Augustyniak, Paweł Drozdowski, Arkadiusz Jabłoński, Kamil Jesionowski, Robert Kononowicz, Andrzej Maziarski i Andrzej Szczęsny. Trzecie miejsce – o punkt za tychowianami – zajęła drużyna Oldboy Sianów. Podopieczni Krzysztofa Gorta, grali w składzie: Zbigniew Banasiak – Maciej Berlicki, Łukasz Chotkowski, Krzysztof Gort, Rafał Gotowała, Waldemar Grześczak, Józef Hryckowian, Maciej Lewandowski, Tomasz Tesmer, Robert Urban i Sebastian Wroński (król strzelców turnieju). Składy pozostałych zespołów: Arka Sianów: Krzysztof Miętek – Mateusz Abramowicz, Michał Kierzek, Piotr Kierzek, Marcin Knieć, Tomasz Majerczak, Krystian Mural, Łukasz Pietraszewski, Zbigniew Rzędzian, Tomasz Wachowski, Paweł Wielgus, Haus Renovieren Koszalin: Arkadiusz Borak – Krzysztof Borzyszkowski, Fiodor Drewniak, Grzegorz Duda, Grzegorz Kosiarski, Wojciech Lach, Wojciech Makowski, Krzysztof Malinowski, Tomasz Maliszewski i Robert Rosik, Dega Karnieszewice: Wojciech Cybul – Tomasz Gil, Damian Olczak, Krzysztof Olczak, Daniel Kozłowski, Beniamin Litecki, Damian Nowakowski, Bartłomiej Sobczak i Tomasz Wolski, Nadleśnictwo Karnieszewice: Marcin Wątroba – Patryk Bindas, Mateusz Dobies, Krzysztof Hajdas, Jakub Klonowski, Jerzy Klonowski, Jarosław Nalazek i Adam Wrona. Za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy składamy serdeczne podziękowanie: Urzędowi Gminy i Miasta w Sianowie z Burmistrzem Maciejem Berlickim i Referatowi Rozwoju UGiM w Sianowie – z Tomaszem Tesmerem na czele. Imienne podziękowanie otrzymują ponadto: Sebastian Bober, Andrzej Danielewicz, Maciej Gorgoń, Krzysztof Gort, Andrzej Janowicz, Mirosław Kielar, Waldemar Kosowski, Kazimierz Kowalski, Wiesław Krok, Sebastian Kulesza, Wiesław Mikulski, Tomasz Przygudzki i Ryszard Wątroba. Zebraliśmy 3587 tys zł ,które zasili w całości konto fundacji Dziękujemy Jesteśmy Razem.

fot. Waldemar Kosowski