28058444_2030706270479226_6136455654010490865_n

Charytatywne Karaoke z Gwiazdami przyniosło: 1️4️500 zł

Czas na szybkie podsumowanie tego co wydarzyło się w niedzielę 18 lutego w Prywatka Koszalin! Można by opowiadać w nieskończoność ale do rzeczy!

Charytatywne Karaoke z Gwiazdami przyniosło: 1️4️500 zł

Jest to kwota zebrana z cegiełek wstępu, opłat za szatnie, sprzedanych wyrobów, wypieków i sałatek, prowadzonych licytacji, sprzedanych losów w loterii fantowej, opłat za uczestnictwo w Karaoke i przelewów na konto Fundacji!
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i wsparcie naszej inicjatywy!  Dziękujemy wszystkim sponsorom za ich hojność, dziękujemy uczestnikom, bo bez nich nie byłoby tej fantastycznej imprezy, dziękujemy zacnemu jury, Irkowi Wisowatemu i całej Prywatkowej ekipie, cudownej publiczności i wszystkim kochanym wolontariuszom (Paula-wiemy gdzię Cię szukać! )!
Po raz kolejny wszyscy udowodniliśmy, że warto pomagać a przy tym wyprodukowaliśmy miliony endorfin! ? Mamy nadzieje, że wszyscy czujecie satysfakcję z tak pięknie wykonanej pracy! Brawo My!

To oczywiście jeszcze nie koniec pomagania ponieważ zostało nam trochę nagród do rozdania!
Zapraszamy Was wszystkich do licytacji, które będziemy prowadzić na fanpageu Sianowska Fundacja Jesteśmy Razem‼️ Zebrane w ten sposób pieniążki dołączą do wspólnej puli przeznaczonej dla Maksia i innych podopiecznych Fundacji. Zaczynamy od dzisiaj!

Bądźcie dalej z nami,mamy mnóstwo fantastycznych nagród, zapraszamy!

fot. Waldemar Kosowski