293333168_3175307846019057_7520947844228476950_n

Pomagamy Ukrainie!

Kochani, już piąty miesiąc prowadzimy zintensyfikowane działania pomocowe skierowane do Uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy. Nasza Fundacja dołożyła wszelkich starań aby każdy człowiek, który znalazł się na terenie Gminy i Miasta Sianów został objęty maksymalnym wsparciem. Cieszymy się, że do naszej misji włączyło się tak wielu darczyńców, którzy często wielokrotnie uzupełniali półki w stworzonym do tej akcji magazynie. Nie sposób pominąć też wolontariuszy, którzy bezinteresownie spędzali godziny pracy przy segregowaniu i dzieleniu darów. Ważnym partnerem w tym działaniu byli też pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sianowie, którzy współuczestniczyli w prowadzeniu „magazynu pomocowego”.
A teraz czas na kolejny etap:
W związku z koniecznością przekształcenia magazynu w wypożyczalnię sprzętu pielęgnacyjno-rehabilitacyjnego zamykamy nasz punkt pomocy rzeczowej;
Już od poniedziałku w Sianowskiej Jadłodzielni znajdziecie żywność, która pozostała w naszych zasobach,
w tym tygodniu (środa 13 lipca i czwartek 14 lipca) w godz. 10:00-13:00 i sobota 10:00 -14:00 16 lipca po raz ostatni otwieramy nasz magazyn (ul. Tylna 1) i zapraszamy wszystkich potrzebujących pomocy w formie odzieży, zabawek ,drobnego sprzętu ,czy art. chemii gospodarczej i art.pielęgnacyjnych dla dzieci .
Pamiętajcie – zamykając magazyn nie zamykamy naszych serc. Przed nami jeszcze wiele wspólnych akcji, w których będziemy pomagać najbardziej potrzebującym. Bo przecież RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ 😊
Serdecznie podziekowania dla Burmistrza Gminy i Miasta Sianów Macieja Berlickiego ,wice Burmistrza Marcina Posmyka ,Pani dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sianowie Eli Ałtyn ,Pani dyrketor Centrum Biblioteki publicznej w Sianowie Oli Kowalczyk ,Firmie Arka ,Firmie Sian-ryb ,ogromnej liczbie osób ,którzy bezinteresownie przyjezdzali nawet z Darłowa czy Polanowa by dac coś od siebie .Dziękujemy ogromnie Naszym mieszkańcom Gminy i Miasta Sianów jesteście najlepsi ,daliśmy rade po raz kolejny .