Dożynki Powiatowe w Sianowie Już 16 września

?Kochani! Już w tę sobotę 16 września ruszają Dożynki Powiatowe w Sianowie ! Będzie moc atrakcji, ogrom pysznego jedzenia i wspaniali ludzie z całej Polski! A wieczorem Koncert Zespołu DŻEM! Musicie tam być z nami!
???Przygotujemy dla Was pyszne domowe ciasta, bedziemy ?‍♀️zaplatać warkoczyki, malować brokatowe tatuaże ? a całkowity dochód przeznaczymy na podopiecznych Fundacji .
?Dodatkowo wspolnie z Fundacja DKMS i Piotrek Kierzek będziemy rejestrować potencjalnych dawców szpiku do bazy danych! Zapraszamy każdego w wieku 18-55 lat aby dołączyć do grona bohaterów i być może uratować komuś życie ❤️
?Również dzięki wsparciu Domki Morska Lilia będzie można spróbować swoich sił z?mechanicznym bykiem! Z tą atrakcja właśnie będzie związany nasz główny konkurs! ?Tylko dla najodważniejszych śmiałków! ?
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska! ?
?Każdego kto chciałby jeszcze wesprzeć nas w przygotowaniach i podzielic się pysznymi wyrobami, które moglibyśmy sprzedać lub dołączyć do nas jako wolontariusz podczas dożynek – bardzo serdecznie zapraszamy! ?
❤️Dziękujemy pani dyrektor Sianowskie Centrum Wiedzy Aleksandra Kowalczyk oraz panu burmistrzowi Maciej Berlicki Gmina Sianów za możliwość uczestniczenia w tak pięknym wydarzeniu.
?Do zobaczenia w sobotę!