Bal w Skibnie_062

Charytatywny Bal Andrzejkowy

W sobotę, 29 listopada 2014 r., w świetlicy w Skibnie, rozpoczęła swoją działalność Sianowska Fundacja „JESTEŚMY RAZEM“ organizując na otwarcie CHARYTATYWNY BAL ANDRZEJKOWY.

Gwiazdą wieczoru była KASIA WILK w recitalu akustycznym. Artystka gorąco przywitała i rozgrzała zebranych licznie gości, którzy bawili się do białego rana. Dochód z balu zostanie przeznaczony na cele statutowe fundacji, przede wszystkim na pomoc chorym. Już wiemy, że padnie rekord, jeśli chodzi o zbiórki w Naszej Gminie podczas jednego wieczoru. Z ogłoszeniem oficjalnej kwoty musimy chwilę poczekać, gdyż część gości tak hojnie licytowała, że prosiła o pozwolenie zapłaty przelewem  i na te przelewy jeszcze czekamy. Jesteśmy razem i jesteśmy dumni, bo tak wspaniałych ludzi o wielkim sercu, jakich mamy wśród nas, mogą nam pozazdrościć wszyscy. To stwierdzenie i prawdziwy namacalny fakt i ogromnie za to dziękujemy.

GOŚCIE BYLI NIESAMOWICI!!!

3 największe kwoty z wielu licytowanych przedmiotów to:

– piłka z granitu ufundowana przez Janusza i Monikę Szawurskich –  wylicytowali ją KATARZYNA i DAWID GÓRALSCY i zapłacili kwotę 1400 zł

– obraz  przedstawiający bramę eklektyczną w Sianowie podarowany przez URZĄD GMINY I MIASTA SIANÓW – wylicytowali go MARTA I ŁUKASZ CHOTKOWSCY za kwotę 1000 zł

– pierwszą oficjalną statuetkę fundacji sponsorowaną przez firmę Globmetal i MATYSZ –DREW, płytę Kasi Wilk, płytę BIG CYC, flagę Sianowa z autografami gwiazd 27. Dni Ziemi Sianowskiej wylicytował TOMASZ GARDZIEJEWSKI za kwotę 1000 zł.

Kosmiczne i gorące podziękowania za pomoc przy organizacji balu: Kasia Wilk i cały jej team ze wspaniałą managerką, mieszkanką Sianowa Anną Gancarz, DJ Muzyczny Darek –Darek Zalewski,  Zespół AKCES – Marcin Woźniak, prowadząca –Ewelina Starzak, fotograf – Waldemar Kosowski, kamera – Marek Jackowski, Andrzej Danielewicz i Sympatycy Kolarstwa, wspaniała kuchnia: Janina Małachowska, Magdalena Zwolińska, Anna Kulon, Aleksandra Kulon, Sandra Zwolińska.

Dziękujemy z całego serca sponsorom, partnerom i fundatorom, którzy w sposób rzeczowy lub finansowy zasilili konto fundacji ,,JESTEŚMY RAZEM”: Urząd Gminy i Miasta w Sianowie, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta w Sianowie, Kamil Pawlak – Firma Globmetal Sianów, Andrzej Pawłowski – Firma Arka Sianów, Andrzej Borowski – Firma Dega Zakład Pracy Chronionej S.A. Karnieszewice, Jarosław Dadoń – Gospodarstwo Rybackie Dadoń Sianów, Wanda i Stanisław Grzywacz – Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grzywacz Sianów, Anna i Sylwester Strojnowscy – Wędzarnia  Ryb Sian-Ryb Sianów, Elżbieta i Piotr Zielińscy- Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sianów, Roman Kwiatkowski – Firma Usługowo-Handlowa Sianów, MATYSZ-DREW Usługowo-Handlowy Zakład Tartaczny, Piotr i Tomasz Kłos – Ferma Drobiu Szczeglino, Grażyna i Marek Adamkiewiczowie – Ferma Drobiu Szczeglino, Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Karnieszewice, Paweł i Lesław Spisak – Pensjonat Agroturystyczny, Bożena i Andrzej Wolf – Księgarnia Alfa Sianów, Zbigniew Zięba – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sianów, Jolanta Rymaszewska – Uroczysko Krzykacz, Beata Zaprucka –De Silva Hotel Spa Unieście, Teresa Woźniak – Kwiaciarnia Bukiecik, Jarosław Romański – Firma Dajar Koszalin, Monika i Janusz Szawurscy – Firma Granit Sianów, Zbigniew Chotkowski –Usługi Transportowe, Elżbieta i Krzysztof Biliczak – Gościniec Pod Kłosem, Arek Żukowski – Wam Technology Sianów, Tomasz Tesmer, Grzegorz Kowalczyk, Katarzyna Gruszczyńska – Sklep Spożywczo-Przemysłowy Skibno, Gipo- Malowanie Proszkowe Koszalin, Dariusz Kośka – Firma Darko Sianów, Piotr Zarzycki – Restauracja Studnia Koszalin. Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy!

Do zobaczenia za rok na kolejnym balu, na który już dziś serdecznie zapraszamy!

JESTEŚMY, BY POMAGAĆ!
TY TEŻ MOŻESZ POMÓC!