21

Charytatywne zawody karpiowe

W dniach 13-14.06.2015r. odbyły się pierwsze charytatywne zawody karpiowe na jeziorze Topiele w Sianowie. W zawodach brało udział 6 dwuosobowych drużyn. Zawody rozpoczęły się o godzinie 16. Po oficjalnym otwarciu i przywitaniu uczestników nastąpiło losowanie stanowisk. Osobą, która losowała była Pani Magdalena Grzywacz, natomiast osobą, która sędziowała był Pan Waldemar Bartosiewicz. O godzinie 16.30 nastąpił sygnał na rozpoczęcie zawodów.

W pierwszym dniu pogoda bardzo dopisywała, było bardzo upalnie i integracyjnie, ale niestety bez brań. W drugim dniu zawodów pogoda znacznie się pogorszyła mimo to udało się złowić dwa karpie. Jeden karp został złowiony przez Piotra Motyla, drugi przez Piotra Kierzka.

Zakończenie zawodów nastąpiło następnego dnia o godzinie 16 uroczystym wręczeniem pucharów. Pierwsze miejsce zdobył Piotra Motyl oraz Przemysław Niewiński.

Podsumowując całą imprezę uważamy ją za udaną. Uczestnicy, którzy wzięli udział w zawodach zapowiedzieli się, że przyjadą za rok. Mamy nadzieję, że będzie ich więcej. Jeżeli chodzi o samą organizację to zyskaliśmy kolejne doświadczenie, wiemy co należy poprawić, żeby było jeszcze lepiej. Dziękujemy wszystkim serdecznie za przybycie i zapraszamy za rok.

Cały dochód został przeznaczony dla Sianowskiej fundacji ” Jesteśmy razem”.

Tekst oraz foto Piotr Kierzek