PLAKAT SIANOWSKA 5

Pobiegnijmy razem 5 km!

PZU Trasa Zdrowia powstała przy współpracy Urzędu Gminy i Miasta Sianów, Nadleśnictwa Karnieszewice oraz dzięki pomocy Fundacji PZU. Operatorem PZU Trasy Zdrowia jest Fundacja Jesteśmy Razem.

Pierwszy 5-kilometrowy bieg odbył się w ubiegłą sobotę, tj. 8 sierpnia. Najszybszy uczestnik biegu pokonał trasę w 19,56 min. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie. Duże zainteresowanie ostatnim biegiem sprawiło, że podjęto decyzję o organizacji cosobotnich biegów o 9 rano. Spotykamy się w miejscowości Kłos na skraju lasu. Zapraszamy wszystkich miłośników sportu na Sianowską 5.

Aby wziąć udział nie trzeba dokonywać żadnej opłaty, wystarczy przyjść i zapisać się na listę organizatora przed startem.

Zdjęcia: Milena Szczepańska-Zakrzewska