26993975_2020552994827887_1848402080572355341_n

Charytatywne granie. Mundurowi wrzucili do puszek 7877,60 zł

Czas na podsumowanie Piłkarskiego Turnieju Charytatywnego Zespołów Mundurowych, który odbył się 27go stycznia na hali sportowej SP2 w Sianowie!

Dzięki wspaniałym zawodnikom, sponsorom, wolontariuszom i cudownej publiczności zebraliśmy w gotówce:
7877,60zł‼️

Pieniążki od razu po zakończonym Turnieju trafiły do rąk Mamy Konrada. Na konto Fundacji „Jesteśmy Razem” wpłynęło już 2500 zł i w dalszym ciągu spodziewamy się kolejnych przelewów z dopiskiem „dla Konrada”. Dziękujemy!
Po raz kolejny udowodniliśmy, że Razem możemy zdziałać więcej! Pięknie Kochani!

Poniżej przedstawiamy wyniki Turnieju:
I miejsce- Stowarzyszenie „Victoria” Sianów
II miejsce- Państwowa Straż Pożarna Koszalin
III miejsce- Arka Sianów
IV miejsce- Zakład Karny Koszalin
V miejsce- Komenda Miejska Policji Koszalin
VI miejsce-Drogówka Koszalin
VII miejsce- DAJAR Koszalin

Tytuł najlepszego zawodnika zdobył niezwykle skuteczny Łukasz Zawada.
Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Zbigniew Banasiak.
Nagrodę pocieszenia otrzymała drużyna DAJAR Koszalin.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy kochanym zawodnikom, którzy pokazali piękną grę fair play!

Dziękujemy Sponsorom i Partnerom :Gmina i Miasto Sianów, Dega, Gospodarstwo Rybackie DADOŃ, ARKA Sp z o o sp k, DAJAR, GLOBMETAL, Sak-pol i Sak-but!

Ogromne brawa dla Pań i Pana z Klubu Seniora, które upiekły a później częstowały wszystkich przepysznymi wypiekami i gorącymi napojami: Jarząbek Bożena, Kępa Irena i Stanisław, Waraksa Halina, Tesmer Krystyna, Kowalczyk Irena, Pyczek Barbara, Łojewska Teresa, Materka Halina, Czechowska Henryka, Waś Krystyna

Serdeczne podziękowania dla Pana Waldemara Kosowskiego za fotorelacje z Turnieju i dla Pana Marka Jackowskiego za wideofilmowanie tego wspaniałego wydarzenia!
Dziękujemy wspólnie ze współorganizatorem turnieju Krzysztofem Gort ,że zawsze jesteście z Nami!

fot. Waldemar Kosowski